plate_heat_exchanger
refrigeration_equipment
air_cooler
tubular_heat_exchanger
plate_heat_exchanger
compressor_bitzer
coolunit2
compressor_frascold
coolingunit1
universal_R4_ dixell
unit-cooler
twin-auger-refrigeration-compressor-semi-hermetic
thermofin_hybrid
Tecumsheh Silent unit
semi-hermetic-condensing-unit-air-cooled
Plate-Heat-Exchanger-1
pg401-Ranco
guntner_
DC-Danfoss-Refrigeration-Compressor
copeland__stream
cooler_
readerschoice-Johnson Controls
Castel-7690-Series-1
emerson_copeland_scroll_zr_compressor
dorin_compressor
controls
Brazing_Alloy_Welding_Rod_ BRAZETEC
bristol_hermetic_piston_compressors
eco_group_luvata_cte_aircooler
Emerson_R410A_Copeland_Scroll
Honeywell
copeland_steam_compressors
AlfaLavalBrazed plate heat exchangers
emerson_electronic_unit_controller
Levoil web actu
redr_details
rothenberger
controls_REFCO_1

Ремонт компресорів

 

Немає нічого вічного в цьому світі, тому після тривалої роботи будь який холодильний компресор виходить з ладу, навіть при нормальних умовах експлуатації. Його складові, деталі зношуються, внаслідок чого обладнання втрачає свою продуктивність.

Однак своєчасний ремонт холодильних компресорів забезпечить безперебійну роботу установки протягом багатьох років. Збираючись зайнятись ремонтом самостійно, слід пам'ятати, що помилки, допущені при налагодженні компресора, негативно позначаються на роботі холодильного контуру і на практиці виявляються непоправними. Щоб не виникло необхідністі купити новий холодильний компресор, краще довірити ремонт обладнання професіоналам Приватного підприємства «ГалПромХолод».

Приватне підприємство «ГалПромХолод" здійснює кваліфікований і якісний ремонт півгерметичних холодильних компресорів. Для початку ми проводимо діагностику обладнання, щоб визначити причину поломки, пізніше робимо калькуляцію ремонтних робіт та запчастин. Використання спеціальних інструментів для холодного випресування і запресування електрообмотки статора, добре оснащений цех та професійні навички наших майстрів дозволяють провести ремонт не тільки із заміною нових запчастин, але й із відновленням старих. Це істотно заощадить Ваш бюджет і продовжить термін експлуатації обладнання.


Ми проводимо такі види ремонтних робіт:Гільзування:

Гільзування до... Гільзування після

За роки роботи нашими фахівцями був проведений ремонт більше чотирьохсот компресорів. Ми зможемо оперативно, якісно і недорого відремонтувати всі види промислових холодильних компресорів таких брендів, як Bitzer, Bock, Frascold. Ми розуміємо, що в той час, коли холодильна установка не працює, ви втрачаєте прибуток. Замовте ремонт компресорів, який коштує дешево, щоб не втрачати гроші даремно! Наші фахівці можуть також проконсультувати Вас щодо ремонтних робіт, терміну їх виконання та доставки необхідних запчастин. Звернутися за допомогою до нас можуть усі потенційні клієнти України.

Ми пропонуємо гарантію на ремонт до 12 місяців!

Ремонт компресорів Ремонт компресорів Ремонт компресорів Ремонт компресорів Ремонт компресорів Ремонт компресорів

  • Головна
  • Технічна інформація
  • Ремонт компресорів
  • Контакти
  • Про нас